Võimlemisseade Vibrolegs Elliptical

Igapäevane enda eest hoolitsemine on nüüd lihtsam kui kunagi varem! Vibrolegs Elliptical toetab teie aktiivsust ja lisab jalgadele liikuvust. Peate lihtsalt asetama oma jalad ergonoomilistele platvormidele, vajutama nuppu... Ja laske selle vaiksel mootoril teil televiisorit vaadates, lugedes või kaugtööd tehes jalgu liigutada. Vibrolegs Elliptical teeb kogu töö teie eest ära ja teie saate nautida passiivse võimlemise eeliseid.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE +372 66 60200 RU +372 62 26209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Võimlemisseade Vibrolegs Elliptical we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Tänu kahesuunalisele tehnoloogiale liigutab VIBROLEGS ELLIPTICAL  jalgu, põlvi ja pahkluid edasi-tagasi, kaasates võimalikult palju keha lihaseid. Võimlemisseade vähendab koormust liigestele ning seetõttu sobib suurepäraselt mitte ainult eakatele, vaid ka kogu perele.

  Võimlemisseadmel on 3 treeningprogrammi ja 5 kiirustaset ning saate kohandada seda vastavalt oma vajadustele, olenemata vanusest ja füüsilisest vormist.

  Lisaks on seda väga lihtne kasutada. Kõik, mida peate tegema, on vajutada kaugjuhtimispuldi nuppu ja valida endale sobiv programm… Selle digitaalsel ekraanil saate jälgida oma edusamme ning kontrollida treeningu aega, kiirust ja ulatust.

  Parim on aga see, et VIBROLEGS ELLIPTICAL on kaasaskantav ja kerge ning saate kasutada seda kõikjal, kus teil on mugav. See ei võta peaaegu üldse ruumi ning saate võimlemisseadet hoida kus iganes. Lisaks ei pea te vaeva nägema kokkupanekuga nagu teised trenažöörid – võtke see lihtsalt karbist välja, lülitage seade sisse ja hakake oma võimlemist nautima.

  Koos VIBROLEGS ELLIPTICALiga saate põhjaliku juhendi koos asjatundlike võimlemisnõuannetega. Need sobivad igas vanuses meestele ja naistele. Võimlemisseadet saate kasutada esimesest päevast.

  VIBROLEGS ELLIPTICAL sobib igas vanuses meestele ja naistele.

  Võimlemisseade aitab teil püsida aktiivselt liikuvana ja nautida aktiivset elu.

  Toote hind on 312 eurot.  Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 26 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.