Vererõhumõõtja

Beurer BM65 abil jälgite kõiki neid näitajaid mugavalt ja lihtsasti, kuna seade on eriti täpne, lihtsalt kasutatav ja hästi läbimõeldud disaini tõttu ebatavaliselt mugav ja käega kohanev.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Vererõhumõõtja we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  JÄLGIGE MUGAVALT ORGANISMI TÄHTSAIMAID NÄITAJAID!

  Liiga kõrge või liiga madal vererõhk mõjutab kogu organismi tervist, seetõttu on vererõhu jälgimine ja õigeaegne reageerimine väga tähtis. Uue Beurer BM65 abil teete seda lihtsalt ja mugavalt. Nutikas vererõhumõõtja on täiesti automaatne, kohaneb käega ja selle näidud on eriti täpsed. Hindate vererõhu näitajaid mugavalt selgel, suurel ja eredal ekraanil, aga lisaks saate organismi seisundi ja tervishoiu alaseid nõuandeid. Beurer BM65 nutika vererõhumõõtjaga on Teie tervis Teie kätes!

  Hulk funktsioone tagavad mugavuse

  Beurer BM65 abil jälgite kõiki neid näitajaid mugavalt ja lihtsasti, kuna seade on eriti täpne, lihtsalt kasutatav ja hästi läbimõeldud disaini tõttu ebatavaliselt mugav ja käega kohanev. Lisaks on seade varustatud nutikate funktsioonidega mis pakuvad veel enam kasutamismugavusi.

  • Täiesti automaatne Beurer BM65 abil mõõdate minimaalse vaevaga nii vererõhku kui pulsisagedust, kuna see mõõtja on täiesti automaatne.
  • Täpne. See on kvaliteetne meditsiiniseade, toimib täpselt ja fikseerib eriti täpsed näidud.
  • Beurer BM65 vererõhumõõtja on ergonoomilise kujuga ja seda on mugav käes hoida. Disain on läbi mõeldud nii, et vererõhu ja pulsisageduse mõõtmine oleks kodus võimalikult mugav.
  • Suur ekraan. Suur ja hea eraldusvõimega LCD ekraan tagab näitude kerge lugemise. See ei valmista raskusi ka vanemas eas inimestele. Beurer BM65 on suurepäraselt kohandatud senjooridele.
  • Kohanev mansett. Üks mugavaimaid vererõhumõõtja funktsioone on isekohanev mansett. Seda ei ole tarvis kokku tõmmata või muul viisil kinnitada. Pistnud käe mansetti, hinnatakse käe suurust ja süstoolset vererõhku, tagades sel viisil vajaliku rõhu ja välditakse mistahes mõõtmise ebatäpsusi.
  • Liides teiste seadmetega. Beurer BM65 vererõhumõõtja omab USB liidest, mille abil võib mõõtmistulemused saata arvutiekraanile.
  • Vererõhumõõtja Beurer BM65 erineb teistest seadmetest nutikate funktsioonide poolest. Seadmesse on integreeritud Maailma terviseorganisatsiooni soovitatud vererõhu suurused, mille alusel seade analüüsib mõõdetud näitajaid ja esitab soovitusi Vererõhumõõtja Beurer BM65 hoiatab võimalikest rütmihäiretest, seetõttu võib seadme kasutaja vältida tõsiseid terviseprobleeme ja avastada haigused juba eos..
  • Mahukas mälu. Mõõtja salvestab viimase seitsme päeva mõõtmistulemused. Lisaks sellele võivad mõõtmistulemusi jälgida eraldi kõik pereliikmed. Beurer BM65 võimaldab seda kasutada 10 erineval inimesel, salvestades igaühe viimased 60 mõõtmistulemust.
  • Kellaaeg ja kuupäev. Koos iga mõõtmistulemusega esitatakse kuupäev ja kellaaeg, millal mõõtmine oli tehtud. Nii võib mugavalt jälgida näitajate muutusi.

   

  Vererõhumõõtja Beurer BM65  omadused

  Mõõtmed: 240 mm x 120 mm x 50 mm

  Manseti läbimõõt; 220 mm x 300 mm

  Manseti mõõtmed: XL (300 mm x 420 mm)

  Patareid: 4 x AAA tüüpi (kaasas)

  Ekraan: suur, kõrge eraldusvõimega LCD

  Mõõtmine: vererõhu ja pulsisageduse automaatne mõõtmine

  Mälu: 7 päeva, 10 kasutajat, igaühele 60 mõõtmist

  USB liides: jah (andmed võib saata arvutisse)

  Toote hind on 48,90 eurot.

   

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.