Redel Super Ladder

Redel Super Ladder on kohandatav kõigi teie vajadustega ja sobib suurepäraselt kasutamiseks nii kodus kui ka väljaspool seda. Redel on väga praktiline ja hõlpsasti paigaldatav: saate nautida mõnda 8-st kombinatsioonist kõigest mõne sekundiga. Kõige tähtsam on see, et redel on väga ohutu. Redel Super Ladder on maailma parim tööriist - seda on lihtne kasutada ja lihtne hoida.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Redel Super Ladder we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Redel Super Ladder on maailma parim tööriist – seda on lihtne kasutada ja lihtne hoida.

  Redel Super Ladder on kohandatav kõigi teie vajadustega ja sobib suurepäraselt kasutamiseks nii kodus kui ka väljaspool seda. Redel on väga praktiline ja hõlpsasti paigaldatav: saate nautida mõnda 8-st kombinatsioonist kõigest mõne sekundiga. Kõige tähtsam on see, et redel on väga ohutu.

  Super Ladderi saab kokku panna 8 erinevaks redeliks 14 erineva asendiga, mis võimaldab teil mõne sekundiga ulatuda mistahes kohani:

  1. Eriti kompaktne: kokkupanduna ei võta redel peaaegu üldse ruumi ning saate seda hoida kus iganes või võtta kaasa kõikjale, kuhu redelit vaja läheb. Super Ladder mahub kergesti auto pakiruumi.
  2. Kohanev: sobib suurepäraselt, kui teil on kodus treppe, see asend võimaldab teil jõuda sinna, kuhu peate ulatuma, isegi kui redel on toetatud teisele trepile.
  3. Tellingud või töölaud: ideaalne kodu kõigi seinte värvimiseks maksimaalse ohutuse, stabiilsuse ja mugavusega. Lisaks saate soovi korral kasutada redelit ka töölauana.
  4. Ülipraktiline: võimaldab läheneda soovitud kohale täiesti ohutult mööblit liigutamata. Näiteks olemasoleva valgusti puhastamisel köögilaua kohal.
  5. Kõrge redel: redeli kogupikkus 3,40 meetrit aitab teil jõuda kõrgele ja see on väga ohutu.
  6. Topeltturvalisus: sellest asendist saate maksimaalse stabiilsuse ja liikumisvabaduse.
  7. Klassikaline redel: sobib aja kokkuhoiuks suurepäraselt kiirete ülesannete täitmiseks kodus ja väljaspool seda.
  8. Kohanev: redel on loodud ulatuma kõrgel asuvate kohtadeni, kuhu on raske juurde pääseda, ületades kõik takistused.

  Redeliga Super Ladder on kodus kõik palju lihtsam! Teie tööde hõlbustamiseks saate ka kaks kingitust:

  Esimene KINGITUS:

  Tööplatvorm, mille saate redeli külge kinnitada. See aitab teil redelil veelgi kindlamalt seista või asetada tööriistad või puhastusvahendid ning ei pea te mitu korda üles ja alla ronima.

  Teine KINGITUS:

  Kaks eriti tugevat alumiiniumpaneeli, mida paigaldatakse redelile nii, et saate luua töölaua või tellingud.

  TÄHTIS TEADA:

  • Redeli maksimaalne koormus on 150 kg, sõltuvalt selle valitud asendist. Kasutaja kaal koos tööriistadega ei tohi ületada 150 kg.
  • Platvormi maksimaalne koormus on 100 kg.

  Toote hind on 312 eurot.  Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 26 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.