Pöörlev kehapuhastushari Teie vannimõnude jaoks

Meeldivad veeprotseduurid, õrn massaaž ja naha kerge koorimine on see, mille eest tuleb sageli maksta. Kuid nüüd võite seda kõike nautida oma kodus duši all või vannis.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Pöörlev kehapuhastushari Teie vannimõnude jaoks we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  EKSKLUSIIVNE LÕDVESTUS JA LAITMATU PUHTUS IGA KORD KUI PESETE END DUŠI ALL VÕI VANNIS

  Kahekiiruseline pöörlev hari koos 5 erineva peaga võimaldab tunda rõõmu sellest, millest olete alati unistanud – lõdvestavatest veeprotseduuridest ooma kodus.

  Vee ja tehnoloogiate sümbioos

  Vesi on elu allikas aga veeprotseduurid tõeline mõnuallikas igaühele meist. Mis võiks rahustada ja lõdvestada veel paremini kui massaaž vees? Mis võiks paremini klaarida mõtteid ja pakkuda puhkehetki ajule kui vee vaikne sulin? Mis hoolitseks paremini naha, selle seisundi ja uuenemise eest kui õrn koorimine? Ostnud endale selle funktsionaalse, pöörleva kehapuhastusharja, võite nautida koos veega veel paremat värskendust kehale ja vaimule. Lisaks maksimaalsele lõdvestumisele võite hoolitseda ka laitmatu puhtuse eest.

  Pesemine duši all või vannis ning mõnus aeg saunas lõdvestavad keha, parandavad kudede seisundit ja vereringet, seetõttu tunnete end rahulikumalt ja uinute kergemini. Kuid selle protseduuri peamine eesmärk on siiski puhtus. Duši all vannis või saunas pestes on üks probleem – mitte alati ei ulatu käsi teatud kehaosadeni, kuid tahaks end tunda täiesti puhtana. Nüüdsest on seda teha lihtne ja kerge – pöörleva kehapuhastusharjaga ulatute vaevata kõikide kehaosadeni. Jääb üle vaid valida sobiv hari.

  Veeprotseduurid koos nende harjadega on nahale eriti kasulikud. Pöörleva kehapuhastusharja komplektis on 5 erinevat pead, seetõttu võite end pestes valida alati just sellise, mida täna soovib Teie keha. Kaks erinevat pöörlemiskiirust võimaldavad valida toime intensiivsuse. Nende harjade abil võite mitte ainult koorida nahka ja pesta vaid kasutada ka kudesid ja vereringet stimuleeriva massaažiseadmena. See on eriti kasulik nahale, teeb selle märgatavalt pinguldatumaks ja näeb välja tervem. Pöörlevad harjased aitavad eemaldada mustuse ja surnud naharakud, paraneb naha toonus, õrnad pöörlevad liigutused parandavad kudede vereringet, nahk näeb välja kirkam ja säilitab kauem noorusliku välimuse.

  Kõik mida vajate, et tunneksite end suurepäraselt

  Eriti praktilises komplektis on õrnad harjad ja käsn, vahetatavates otsikutes on süvend seebi jaoks, seetõttu tekib vaht kohe kui alustate kasutamist. Harjade pöörlemiskiiruse valimise võimalus laseb endal otsustada, kui intensiivset mõju soovite, aga erinevad harjad võimaldavad valida kõige sobivama protseduuri. Seade on täiesti veekindel, seetõttu võite tunda end pestes turvaliselt. Lõdvestuge, masseerige ja koorige keha, tundke rõõmu kogu keha laitmatust puhtusest ja nautige isegi pediküüri – nüüdsest võite seda kõike teha oma vannis.

  Pöörleva kehapuhastusharja omadused

  Mõõtmed: 24 cm x 55 cm

  Kaal: 670 g

  Komplektis:  5 erinevat harjapead (lõdvestamiseks, pesemiseks, keha masseerimiseks, kehanaha koorimiseks, pediküüriks)

  Energiaallikas: 3 AA patareid (ei ole komplektis)

  Toote hind on 27,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.