Pihustiga mopp

Vee pihustamise funktsiooniga varustatud mopp sobib kasutamiseks igapäevastel kodupuhastustöödel. Selle mugav disain ja funktsionaalsus võimaldab saavutada soovitud tulemusi kiiremini ja mugavamalt, aga eksklusiivsed omadused tagavad kvaliteedi.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Pihustiga mopp we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  KODU KORISTAMINE LÄHEB NÜÜDSEST PALJU KIIREMINI JA MUGAVAMALT

  Unistate kodu koristamisest väiksema vaevaga. Soovite, et kodu kiiskaks puhtusest ja rõõmustaks värskusega? Nüüdsest ei ole põrandapesu tarvis edasi lükata, sest pesemine läheb palju kiiremini ja mugavamalt.

  Puhtus kiiremal ja mugavamal viisil

  Puhas kodu – see on rahuldus ja parem enesetunne. Kuid ajapuudus ja olmeraskused lükkavad koristustööd tihtipeale tahaplaanile. Tarvis on tõsta rasket veeämbrit, tihti kasta moppi vette ja välja väänata, aga lõpuks kõik kasutatud asjad puhtaks pesta ja hoiukohta panna. Näib et vaeva on rohkem kui kasu. Kuid mitte siis, kui kasutate kvaliteetseid ja usaldusväärseid tööriistu – selliseid nagu pihustiga mopp. Selle mopiga koristate kodu ilma aega raiskamata ja ka töövahendite korrastamine ei tekita mingeid täiendavaid raskusi. Võite alati tunda rõõmu laitmatust ja kergesti saavutatavast puhtusest!

  • Mistahes puhastamisviis. Pihustiga mopiga võib puhastada kuivalt ja märjalt. Sellega kogute kergesti põrandal oleva puru või tolmu ja pesete muu mustuse.
  • Ei mingeid juhtmeid. Mopp on juhtmevaba, seetõttu ei ole tarvis muretseda alatihti sassis juhtmete pärast ja otsida mugavamat pistikupesa. Puhastamine läheb palju kiiremini, sest mopi toitejuhet ei ole tarvis ühest pistikupesast teise ümber tõsta ka siis, kui kasutate märgpuhastuse funktsiooni sest pihusti ei vaja elektrit.
  • Veemahuti paikneb mopi käepidemel, millesse võib valada vett või puhastusvahendit. Pihusti abil pihustate vedeliku ühtlaselt põrandale ja pesete seejärel mugavalt.
  • Mikrokiust lapp. Mopilapp on valmistatud suurepärase kvaliteediga mikrokiust, mis kogub ja puhastab mustuse laitmatult, ei kriimusta ega riku põrandakatet. Mopilappi võib pesta pesumasinas ja unustada kõik täiendavad toimingud peale põrandapesu.
  • Mugav käepide. 127 cm pikkune käepideme võimaldab põrandat pesta kummardumata ja selga vaevamata, aga vajaduse korral võib ulatuda ka kaugemate nurkadeni (voodi, kappide või muu mööbli alla) ilma mööblit liigutamata. Pihustiga mopiga naudite puhtust ilma suurte pingutusteta.
  • Sobib mistahes põrandakattele. Selle mopiga võite julgesti puhastada mistahes põrandakatet: laminaati, linoleumi, puitu, marmorit, keraamilisi plaate jm) See ei riku põrandakatet ja puhastab suurepäraselt mistahes pinna.
  • Manööverdav. Mopipea võib pöörelda 360o, mis võimaldab ulatuda ja puhastada ka raskesti ligipääsetavad kohad,
  • Pihustiga mopp kaalub alla ühe kilo – 700 grammi, seetõttu ei nõua puhastustööd füüsilisi pingutusi.
  • Mopi käepide on pehme ja ergonoomiline, seda on mugav käes hoida ja mopipead juhtida.

  Pihustiga mopi omadused

  Komplekt koosneb: hari, kaabits, mikrokiust lapp, pudel

  Käepideme pikkus: 127 cm

  Lapi mõõtmed: 40 cm x 12 cm

  Kaal: 0,7 kg

  Materjalid: mikrokiust lapp; korpus kõrgekvaliteedilisest plastist, metallist ühendusdetailid.

  Manööverdav: pöörleb 360o

  Toote hind on 49,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.