Pärlikee Jackie

Pärlikee Jackie on  erilist isikut kehastav unikaalne ehe. See on julgus ja võlu, elegantsus ja luksus. See on kee, mida kandis tähtsaimatel eluhetkedel Jacqueline Kennedy ise. Naine, kes vallutas Ameerika ja kogu maailma inimeste südamed, keda kõik nimetasid hellitavalt Jackie.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Pärlikee Jackie we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  KAUNISTAGE END KLASSIKA JA ELEGANTSUSEGA!

   

  Klassikalised ehted  on naise võlu ja elegantsuse avamise parim viis. Kee sobib suurepäraselt mistahes riietusstiili või rõivaga, rõhutab graatsiat ja iseloomu, rõhutab laitmatut maitset. Sellised ehted valivad ebatavalised, kuulsad naised, oma aja ikoonid.

  Just selline on kaelakee Jackie. Imetabased pärlid, hoolikalt sõlmitud siidsõlmed, hõbedast pannal, 9 inkrusteeritud tsirkoonkivi… Imekena kombinatsioon, mis muudab selle kee lihtsalt täiuslikuks. Nii suurepärane, et sellele ei suutnud vastu panna isegi Jacqueline Kennedy.

  Ärge jätke kasutamata võimalust ehtida end ainulaadse ehtega, tunda ületamatut stiili ja subtiilse ajastu võlu. Pärlikeega Jackie on Teie jalge ees kogu maailm.

  Unikaalne kee rõhutab erilist isikut

  Pärlikee Jackie on unikaalne ehe, mis kehastab erilist isikut. See on julgus ja võlu, elegantsus ja luksus. See on kee, mida kandis tähtsaimatel eluhetkedel Jacqueline Kennedy ise. Naine, kes vallutas Ameerika ja kogu maailma inimeste südamed, keda kõik nimetasid hellitavalt Jackie.

  Jacqueline Kennedy – üks oma aja mõjukaimaid naisi sai julguse ja jõu sümboliks, aga kaelakee, mida ta kandis kõikjal: kodus, rannas, ametlikel üritustel – on jäänud üheks ihaldusväärseimaks ehteks kuni praeguse ajani.

  Kolm pärlirida liibuvad laitmatult kaelale ja loovad subtiilse saladuse mulje. Pärlikee Jackie paistab silma hoolika valmistamise ja ükskõikseks mittejätva ajaloo tõttu.

  • Ilu poolest ületamatud pärlid. Pärlikee Jackie – see on kolm rida vapustavalt ilusaid kultiveeritud jõepärleid, mis on hoolikalt valitud nii, et värvitoon vastaks võimalikult täpselt kuulsa Jacqueline Kennedy ehtele.
  • Ebatavaliselt õrn siid. Pärlid on lükitud eriti õrnale siidnöörile, pärleid eraldavad subtiilsed sõlmed, et need ei hõõrduks üksteise vastu ega kuluks.
  • Stiilne kinnitus. Kaelakee Jackie kinnitus on valmistatud hõbedast ja kaunistatud tsirkooniga. See on eriti stiilne Art-Déco stiilis haak koos turvaketikesega, mis on originaalse haagi täpne koopia.
  • Elegantne karp. Pärlikee saabub juveliiritoodete karbis, kus keed võib hoida kui seda ei kanta, samuti sobib karp kingituse puhul.
  • Autentne toode. Kaelakeele Jackie pannakse kaasa autentsuse sertifikaat, mis kinnitab kee autentsust ja tootmises kasutatud materjalide kvaliteeti.
  • Ainulaadne ehe. Jackie – see on miljonite inimeste poolt austatud naise elegantsuse sümbol. See on moele ja ajale mittealluva naiselikkuse sümbol.

  Pärlikee, millest sai tema välimuse lahutamatu osa ja mida kuni praeguse ajani peetakse naiselikkuse ja julguse sümboliks, kaunistas Jacqueline Kennedy´t palju aastaid. Jackie – see on eksklusiivne, piiratud koguses valmistatud ehe, mis on loodud erilise tähelepanuga igale ehte detailile. Suurepärased, kultiveeritud jõepärlid on hoolikalt valitud, et nende värv vastaks originaalsete pärlite värvile.

  Muljetäratavalt ilusad kultiveeritud pärlid pärinevad molluskitest, kus need kasvavad kaheksateistkümne kuu kuni nelja aasta jooksul. Naturaalsed pärlid on õrnades pastelsetes värvides (valged, virsiku või lavendli) ning erineva kujuga ((piklikud, ovaalsed, ümmargused). Jackie pärlikee pärlid on hoolikalt valitud nii, et nende värv ja kuju ei erine kuulsa Jacqueline Kennedy pärlikeest. Need on eredad, subtiilse pärlmutrina säravad pärlid.

  Jackie – see on ehe, millest saab perekonna reliikvia, mis sümboliseerib aegumatut naiselikkust, julgust ja elegantsust.

  Omadused

  Pärlikee Jackie pikkus – umbes 53 cm

  Materjal: siidiribadele lükitud kultiveeritud jõepärlid.

  Kinnitus: hõbedast Art-Déco stiilis turvaketikesega haak 9 inkrusteeritud tsirkooniumist kivikesega.

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.