Naiste käekell Feminine

Naiste käekell „Feminine“ on hulk aastaid arendatud kellatööstuse traditsioonide ja kaasaegsete tehnoloogiate šedööver. Haruldaselt ilus aksessuaar ja prestiižne liitlane.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Naiste käekell Feminine we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Aeg on ju kalleim vara

  Meisterlikkus ja kvaliteet, elegantsus, laitmatu täpsus, luksus ja kõige eesrindlikumad tehnoloogiad. Käekell Feminine on loodud aega, ilu ja esteetikat hindavale naisele.

  Selle kella suurepärase disaini ja täpsuse on loonud kõige andekamad kellameistrid, aga vastupidavuse ja tugevuse tagavad uusimad tehnoloogiad. Feminine on koostatud ja seadistatud nii, et õigustaks ka kõige nõudlikuma naise ootusi. Nii, et ei läheks kaotsi mitte ükski elu  hindamatu minut…

  Luksuse ja kvaliteedi jõud.

  Naiste käekell Feminine on hulk aastaid arendatud kellatööstuse traditsioonide ja kaasaegsete tehnoloogiate šedööver. Haruldaselt ilus aksessuaar ja prestiižne liitlane.

  Kell võlub silmipimestava iluga, mida kiirgavad Swarovski kristallid (nendega on kaunistatud kella korpus ja sihverplaat). Ülekullatud teras – aegumatu elegantsi ja surematu klassika kombinatsioon. Kella korpus särab soojades, luksusliku kulla värvides, aga IPG tehnoloogia ja terase tugevus tagavad vastupidavuse ka kestval kandmisel. Naiste käekell Feminine on ainulaadse kvaliteediga toode, selles tiksub maailmas kõige enam hinnatud šveitši mehhanism, mille täpsusega ei või võistelda keegi.
  Swarovski kristallid.. Kella kaunistavad 158 meisterlikult lihvitud, ehtsa teemendina säravat Swarovski kristalli. Kristallid paiknevad proportsionaalselt, rõhutades luksust ja kenasti viimistletud jooni. 86 kristalli säravad kella korpusel, 60 kristalli kaunistavad sihverplaati, 11 tähistavad tunde ja täiusliku safiiri värvi Swarovski kristall kaunistab kella krooni. Viimistletud disain, pilkupüüdvad maailma kauneimad kristallid…
  Ülekullatud teras. Terast hinnatakse erilise tugevuse tõttu, seetõttu on terasest valmistatud korpusega naiste käekell Feminine  eriti vastupidav välisele mõjule. Tänu kullakihile särab see subtiilselt ja loob kirjeldamatu luksuse mulje.

  IPG tehnoloogia. Teras on kullatud innovatiivse IPG tehnoloogia abil – kuld nakkub terasega paremini ioniseerimise tõttu. See viis avab kulla parimad omadused – lummava sära ja maksimaalse vastupidavuse. IPG tehnoloogia abil teostatud kuldamine on eriti vastupidav.

  Mehhanism. Kõrgeim kvaliteet kuni peensusteni – kella sees on ületamatu täpsusega šveitši kvartsmehhanism.

  Randmekinnitus. Kellaketi kinnitusmehhanism on peidetud elegantsesse käevõrusse. See on märkamatu ja turvaline – turvaline tehnoloogia kaitseb juhusliku lahtipääsemise eest.
  Klaas. Kriimustamiskindel kumer kellaklaas on valmistatud mineraalklaasist.

  Pakend ja autentsus

  Naiste käekell Feminine võib olla suurepärane kingitus erilisel puhul, mis rõõmustab klassikat ja elegantsust hindavat naist, täpsust ja luksust armastavat tänapäeva daami, seetõttu on pakitud stiilsesse juveelitoodete karpi, mis sobib suurepäraselt kella hoidmiseks ka siis, kui seda ei kanta.
  Kellale antakse kaasa autentsust kinnitav sertifikaat, mis tunnistab tootmisel kasutatud materjalide kvaliteeti ja väärtust. See käekell on rohkem kui luksuslik aksessuaar, see on ka asjalik investeering.
  Käekella Feminine iseloomustab elegantsus, kaunid vormid, täpsus ja universaalsus. Seetõttu sobib mistahes vanuses naisele, rõhutab tema ainulaadsust, võlu ja erilist stiilitunnet.

  Tehnilised andmed:

  • Käevõru pikkus: 24 cm
  • Materjal: ülekullatud teras ja mineraalklaas
  • Mehhanism. Šveitsi kvartsmehhanism

  Kaunistus:

  Garantiid
  Naiste käekell Feminine on eriti kvaliteetne toode, mille autentsust ja materjalide kvaliteeti kinnitab sertifikaat.. Kui klient ei ole mingil põhjusel kaubaga rahul, peab ta sellest teatama müüjale kirjalikult mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise päevast, ja kasutama kauba tagastamise garantiid. Kui saate vigastatud või kasutamiskõlbmatu kauba –  vahetatakse see uue vastu.

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.