Naiste ehtekomplekt Mayfair

Lummava iluga kalliskivid, kiiskavad kristallid, kulla sära ja juveliiride meisterlikkus - naiste ehted Mayfair on lihtsalt hingematvad. Täiuslik elegantsus ja ajale mittealluv luksus on omane igale kaasaegsele daamile.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Naiste ehtekomplekt Mayfair we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Eriti hoolikas töö ja kõrgeimad kvaliteedistandardid on põhjused, millega Mayfair ehtekomplekt võlub.

  SAFIIRID. Safiire peetakse kuninglikuks traditsiooniks ja need on kuninglike kalliskivide  lahutamatud osad. Mahlakates sinistes toonides kalliskivid on ebatavaliselt elegantsed, mille tõttu   neid tihtipeale eelistavad paleedaamid. Ehtekomplekt Mayfair särab koguni 2 ainulaadse kvaliteediga safiiriga.

  SMARAGDID. Smaragde seostatakse juba ammustest aegadest saladusega. Nad võluvad, avatlevad ja äratavad uudishimu. Lummav roheline värv täiendab ehtekomplekti Mayfair kompositsiooni elu ja saladusliku iluga, mida kiirgavad koguni 3 suurepärast rohelist kalliskivi.

  RUBIINID Rubiinid on kire sümbolid, mis annavad eksklusiivse võlu ja kiirgavad ebatavalist energiat. Rubiini paistab silma erilise säraga, seetõttu on Mayfair ehetelt võimatu pilku ära pöörata.

  SWAROVSKI. Swarovski kristallid on kogu maailmas tuntud ja juveliiride poolt tunnustatud tooted. Mayfair ehtekomplekti kaunistavad koguni 88 meisterlikult lihvitud ja tõeliste teemantidena sädelevat Swarovski Elements kollektsiooni kristalli. Need on kõrgeima kvaliteediga, sädeluse ja ainulaadsuse poolest ületamatud kunstitooted, mis rõhutavad kaelakee ja käevõru kalliskivide ilu.

  KULD. Mayfair ehtekomplekti ainulaadne sära ei oleks võimalik ilma kõrgeima prooviga kullata. Sellest särab kogu kaelakee ja käevõru korpus – ühendused ja kinnitused on laitmatult kaetud. Kalliskivide ja kulla kompositsioon – see on kõrgeima klassi juveelitoote tunnus.

  KINNITUS. „Mayfair“ ehtekomplekt on läbi mõeldud kõige väiksemate detailideni. Kalliskivid on kinnitatud pesa tüüpi äärisega hoidjatesse, millega rõhutatakse nende elegantsust ja kulla sära. See kinnitusviis on valitud mitte ainult seetõttu, et kasutatakse kõige sagedamini kõrgklassist juveelitoodete valmistamisel, vaid ka sel põhjusel, et see on üks turvalisemaid valikuid – pessa kinnitatud vääriskivid ei haaku riiete külge ja see vähendab maksimaalselt nende kaotamise riski.

  Ehted, mis on saabunud otse luksuse maailmast

  Kaunilt kaelale liibuv kaelakee. Rannet ümbritsev elegantne käevõru. Üle 4 karaadi sädelevaid rubiine, safiire ja smaragde. Lummav, kõrgeima prooviga kulla soojus. Eksklusiivsed Swarovski Elements kristallid. Kust see kõik pärineb? Samal viisil luksusest säravast Londoni Meifeiro rajoonist. Rajoonist, kus asuvad kõrgmoemajad ja luksuslikud juveliirisalongid. Rajoonist, mida külastavad kõrgseltskonna daamid ja ekraanitähed, elegantseimad naised ja mõjukaimad mehed. Sellest luksuslikust rajoonist inspireerituna on sündinud ka ehtekomplekt Mayfair, mis kiirgab kõike mis kauneim.

  Ehtekomplekti Mayfair tehnilised andmed

  • Kaelakee „Mayfair“
  • Kaetud kõrgeima prooviga kullaga
  • 1 ümarlihvitud rubiin (0.9 karaati)
  • 1 ümarlihvitud smaragd (0.8 karaati)
  • 1 ümarlihvitud safiir (0.9 karaati)
  • 30 teemandi stiilis lihvitud Swarovski Elements kristalli
  • Kaelakee pikkus: 40 cm (6 cm pikendatav)

  Käevõru Mayfair

  • Kaetud kõrgeima prooviga kullaga
  • 2 ümarlihvitud rubiini (kumbki 0,5 karaati)
  • 2 ümarlihvitud smaragdi (kumbki 0,4 karaati)
  • 1 ümarlihvitud safiir (0.5 karaati)
  • 58 teemandi stiilis lihvitud Swarovski Elements kristalli
  • Käevõru pikkus: 21 cm

  Autentsus ja garantiid
  Ehtekomplekt Mayfair on eksklusiivne juveelitoode, mille autentsust kinnitab kaasasolev Autentsuse sertifikaat.
  Mayfair kaelakee ja käevõru saabub elegantses karbis. Ehetele antakse tagastamise garantii – kui ost teid mingil põhjusel ei rahulda, peate sellest teatama müüjale 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest ja selle tagastama.

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.