Naise ehtekomplekt Paris

Ahvatlev, elegantne, kiiskav. Kirjeldamatult ilus naise ehtekomplekt Paris on loodud imetlemiseks ja imetlust äratama. Lummav kaelakee ja naiselikud kõrvarõngad kiirgavad luksuslikult - siin säravad rohkem kui 170 Swarovski kristalli ja kuld, proov 750. Paris on laitmatu naiselikkuse ja uimastava stiili kombinatsioon..

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Naise ehtekomplekt Paris we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Pariis – elegantsuse ja lummava valguse linn. Linn, kus peegelduvad luksuslike moemajade vitriinid, mille tänavail kõnnivad kaunites kleitides elegantsed daamid, keda ehivad linna parimate meistrite valmistaud ehted. Pariis on linn, mis on saanud maailmas moe, elegantsuse ja graatsia sünonüümiks. Samasugune unustamatu ja võluv on komplekt Paris  – Pariisi särast ja luksusest inspireeritud naise ehtekomplekt. Ehtekomplekt, mis muudab soovid reaalsuseks…

  Ehtekomplekt, mis kiirgab maagiat

  Ahvatlev, elegantne, sädelev. Kirjeldamatult ilus naise ehtekomplekt Paris on loodud imetlemiseks ja imetlust äratama. Lummav kaelakee ja naiselikud kõrvarõngad kiirgavad luksuslikult – siin säravad rohkem kui 170 „Swarovski“ kristalli ja kuld prooviga 750, millega ehted on kaetud. Paris on laitmatu naiselikkuse ja uimastava stiili kombinatsioon..

  Ainulaadne, nagu Pariis

  Ehtekomplekti Paris eristavad omadused, millega võivad uhkeldada vähesed juveliiritooted. See on tõeline ajavoolule vastupidav šedööver. Originaalne disain peegeldab luksust, kuid säilitab seejuures klassikalise elegantsuse, ahvatleb säraga, kuid annab aimu subtiilsest maitsest… See on ehtekomplekt, milles on ühendatud universaalsus ja originaalsus, aga eriti kõrge kvaliteediga materjalid loovad veel suurema väärtuse.

  Silmad. Kaelakee ja kõrvarõngaste silmad – need on maailmas kõige enam hinnatud Swarovski kristallide sära. Neid kristalle töödeldakse samal viisil kui teemante, seetõttu säravad nad samuti kui vääriskivid. Kaelakeed kaunistavad 125 kõrgekvaliteedilist Swarovski Elements kristalli, aga kumbagi kõrvarõngast – 24 kristalli.

  Kuld. Ehted on kaetud luksusliku kullaga, proov 750, mis rõhutab kristallide sära ja lisab veel rohkem luksuslikkust.

  Kinnitus. Kõrvarõngad kinnituvad Omega tüüpi klambriga, mis kaitseb juhusliku kaotamise eest. Kaelakee kinnitus on samuti tugevdatud ja usaldusväärne. Lisaks sellele on kaunistatud Swarovski Elements kristallidega, mille tõttu kaelakee säilitab elegantsuse kuni väikseimate detailideni.

  Kristallide vääriskivideks muutmise kunst

  Maailm tunneb Swarovski kristalle hästi. Juba üle 100 aasta kasutatakse neid ainulaadsete, autentsete ehete valmistamiseks. Swarovski Elements kristallid võlusid maailma ainulaadsete vääriskividele iseloomulike omadustega. Need on ainsad kristallid, mis peegeldavad valgust samuti kui teemandid, rubiinid või safiirid. Sel põhjusel kasutavad Swarovski Elements kristalle kuulsaimad Euroopa juveelitoodete tootjad ning need vastava juveelitööstuse kõrgeimatele standarditele.

  Ka pisiasjad loovad elegantsuse

  Eriti elegantne ja kalleima säraga lummav naiste ehtekomplekt Paris koosneb kaelakeest ja kõrvarõngastest, saabub elegantses juveelitoodete karbis koos autentsust tõendava sertifikaadiga, mis kinnitab ehete ainulaadset disaini, kasutatud materjalide kvaliteeti ja kogust (seda, et ehet kaunistavad rohkem kui 170 Swarovski Elements kristalli ja ehted on kaetud  750 prooviga kullaga ).

  Ehete karp on asendamatu koht ehete hoidmiseks siis kui neid ei kanta ja ka elegantne kinkepakend.

  Tehnilised andmed:

  • Kaelakee pikkus: 43 cm
  • Kinnitus. Tugevdatud kaitse juhusliku lahtipääsemise eest (kõrvarõngad Omega tüüpi)
  • Viimistlus: kaetud kullaga proov 750 ja rohkem kui 170 Swarovski Elements kristalliga

  Garantiid
  Ehtekomplekti Paris (kaelakee ja kõrvarõngaste) kvaliteeti kinnitab kaasasolev autentsuse sertifikaat.
  Müüja kohaldab ehetele tagastamise- ja kvaliteedigarantiid. Kui ostja ei ole ostetud kaubaga mingil põhjusel rahul, võib ta selle tagastada, kui on tagastamise soovist teatanud müüjale kirjalikult mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise päevast. Kui ostja sai vigastatud või rikutud kauba, vahetatakse see uue vastu, kui ostja on müüjat kirjalikult informeerinud.

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.