Mitmeotstarbeline termomeeter firmalt Beuer

Tervis on kalleim vara ja selle eest hoolitsemine on suurim kohustus. Kui meid ründavad mitmesugused viirused ja nakkused peab jälgima enda ja teiste pereliikmete tervist. Mitmeotstarbelise termomeetriga Beurer FT65 on see lihtne ja mugav.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Mitmeotstarbeline termomeeter firmalt Beuer we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  MITMEOTSTARBELINE ASENDAMATU SEADE LIHTSUSTAB TEIE IGAPÄEVAST ELU

  Mõne hetkega saate teada enda ja mitmesuguste pindade ning vedelike temperatuuri, veendute vaevata, kas lastel ei ole palavikku Tundke end turvaliselt ja olge kindlad et tulemused on täpsed ja selgesti loetavad. Kontrollige tervise seisundit professionaalselt nagu meditsiiniasutuses ja mistahes ajal, kui vaid vajate.

  Kasutamismugavus ja kõige vajalikumad funktsioonid

  Mitmeotstarbeline termomeeter Beurer FT65 on asendamatu seade igas kodus, kus hoolitsetakse tervise eest. Kuna kasutamine on lihtne, mõõdate kergesti nii enda kui laste kehatemperatuuri. Juba mõne sekundi pärast näete ekraanil selget ja täpset tulemust. Teie mugavuse eesmärgil on termomeetri ekraan suurem kui sellistes seadmetes tavaliselt, lisaks on hoolitsetud parema eraldusvõime eest. Vedelkristallekraanile kuvatavad näidud on selged ja hästiloetavad.

  See on suur eelis väikelastega peredele, kui on tarvis kontrollida toidusegu või vannivee temperatuuri. Beurer FT65 teeb elu kodus lihtsamaks, see on mugav seade, milles leiate kõik vajalikud funktsioonid.

  Mitmeotstarbelise termomeetriga Beurer FT65 mõõdate kergesti temperatuuri kõrvas või laubal. Kuna tulemus kuvatakse ekraanile vaid mõne sekundiga, võivad seda teha ilma vaevata ka lapsed. Unustage pikad minutid ootamist ja vajadus hoida lapsi sel ajal paigal – Beurer FT65 on see mis lahendab kõik need probleemid. Kontrollite kergesti ka teiste objektide temperatuuri, samuti võite jälgida temperatuuri muutusi. See funktsioon on vajalik enda või lähedaste tervise jälgimisel, kuna võimaldab viiruste j teiste haigustega võideldes võtta vastu  õigeaegseid otsuseid, vältida komplikatsioone ja tõsisemaid tagajärgi. Hoolitsege oma parema enesetunde eest juba varakult – tundke end rahulikult oma organismi seisundi pärast ja jälgige seda professionaalselt Beurer FT65 termomeetriga.

  Rohkem kui stiilne disain

  Termomeeter Beurer FT65 paistab silma mitte ainult funktsionaalsuse vaid ka eriti stiilse disainiga. Termomeetri korpus on klassikalist valget värvi, aga ekraani ümbritseb hall raam. Selleks, et näidud oleksid veel selgemini loetavad. Samuti näete siin kahte indikaatorit – rohelist ja punast, mis annavad märku organismi seisundi kohta. Mugava käeshoidmise eesmärgil on korpusel spetsiaalsed, libisemist vältivad kumerused. Seade on üsna kompaktne, klassikalise kuju ja värviga, seetõttu ei tekita  see lastes hirmu. Mitmeotstarbelise termomeetriga Beurer FT65 võite tunda end täiesti rahulikult, sest kõik on läbi mõeldud – nii mugavus, täpsus ja turvalisus.

  Mitmeotstarbelise termomeetri Beurer FT65 omadused

  Näidud: näitab temperatuuri, kellaaega ja kuupäeva

  Kasutusvaldkond: mõõdab keha-, vedelike ja pinnatemperatuuri

  Mõõtühikud: temperatuuri mõõdetakse oC ja oF ühikutes

  Ekraan: suur vedelkristallekraan

  Mälu funktsioon. Jah, säilitab 10 mõõtmise tulemused

  Täiendavad funktsioonid: roheline ja punane LED

  Toote hind on 42,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.