Meeste käekell Madison

Šveitši avangardlik disain. Roosa kulla sära. Laitmatu täpsus. Madison – see on rohkem kui meeste käekell. See on ainulaadse maitse tunnistaja. Luksus ja kõrgeim kvaliteet. Kontrastne stiil ja maailmas hinnatud materjalid.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Meeste käekell Madison we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Šveitši avangardlik disain. Roosa kulla sära. Laitmatu täpsus. Madison – see on rohkem kui meeste käekell. See on ainulaadse maitse tunnistaja. See on luksus ja kõrgeim kvaliteet. See on kontrastne stiil ja maailmas hinnatud materjalid.
  Madison on loodud kaasaegsele, enesekindlale mehele, kes naudib elu iga sekundit, kelle elu iga sekund peab olema märgistatud luksuse ja ainulaadsusega.

  Ainulaadse väärtusega hetked

  Tutvuge ainulaadsete, kõrgekvaliteediliste kelladega Lanscotte kollektsioonist, millede tootmisel kasutatakse vaid kogu maailmas tunnustatud materjale. Kellade täpsus tugineb usaldusväärsetele šveitši tehnoloogiatele. Meeste käekellad Madison on kütkestavad eksemplarid. Nende korpus on valmistatud meditsiinilisest terasest ja särab IPG tehnoloogia abil kaetud roosast kullast, aga sihverplaadi disain on loodud nii, et oleks tagatud maksimaalne täpsus.
  Selline kell mehe käel on selge positsiooni ja maitse märk, näidates selle kandja elukirge. Kell Madison on Teie liitlane mistahes olukorras, aga kes julgeb vaielda vastu sellele, kelle liitlane on aeg.

  Šveitši traditsioonid ja täiuslik tehnika

  Meeste kell Madison ühendab selle, mida maailmas hinnatakse kõige enam – Šveitši kellatööstuse standardid ja kõige eesrindlikumad tänapäeva tehnoloogiad. Iga sekund tiksib nii täpselt, et keegi ei julge kahelda seda kella kandva mehe autoriteedis, aga ainulaadne disain demonstreerib selgesti head maitset ja positsiooni.
  Terasest nupud, roosa kulla võlu, kvartsmehhanism ja muud detailid lubavad esitada väljakutse ajale endale.

  Klaas. Valmistatud eriti vastupidavast, karastatud lamedast mineraalklaasist.

  Korpus. Valmistatud meditsiinilisest antiallergiliste omadustega terasest ja kaetud roosa kullaga.

  Osutid. Osutid on kaetud luminestseeruva ainega, seetõttu näete kellaega kergesti ka pimedas.

  Mehhanism. Eriti täpne kvartsmehhanism.

  Täiendavad sihverplaadid. Täiendavad sihverplaadid näitavad minuteid ja sekundeid. Samuti on eraldi sihverplaat 24 tunni skaalaga. Ümber peamise sihverplaadi sisemine võru sekundi- ja millisekundite jaotusega.

  Kalender. Kella sihverplaadil on eraldi nädalapäeva aken (kella 4 näidu vastas)

  Nupud. Kella nupud on kaetud musta IP kattega.

  Rihm. Naturaalsest nahast valmistatud rihma kaunistab krokodillinaha ornament.

  Meeste kellal Madison on kõik kõrgklassi tootele iseloomulikud omadused.. See on ebatavaliselt täpne ja näeb alati välja luksuslik. See on lihtsalt kellatööstuse täiuslik toode, mida kandes tunnete absoluutset harmooniat ajaga, aga ümberolijatel ei teki mingit kahtlust Teie maitse ja autoriteedi asjus. Kell Madison ühendab endas täpsuse, luksuse ja innovatsiooni.

  Autentsus ja pakend.

  Meeste kell Madison paistab silma ainulaadse disaini poolest. See on kõrgklassi toode, millele antakse kaasa tootmisel kasutatud materjalide kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid.
  Ainulaadne toode on pakitud ainulaadsesse pakendisse, mis sobib suurepäraselt kinkimiseks või kella hoidmiseks sel ajal kui seda ei kanta. Aeg – see on ju kõige luksuslikum kingitus.

  Tehnilised andmed:

  • Korpuse läbimõõt: 46 mm;
  • Materjal: Meditsiiniline, antiallergiline teras (316L), kaetud roosa kullaga;
  • Kellarihm: musta värvi naturaalne nahk;
  • Mehhanism. Kvartsmehhanism;
  • Osutid: Kaetud luminestseeriva ainega;
  • Veekindlus: kuni 10 ATM.

  Garantiid
  Käekellale Madison antakse rahvusvaheline garantii. Samuti antakse sellele tootele tagastamise ja kvaliteedigarantii. Kui saadud kaup teid teatud põhjusel ei rahulda ja soovite selle tagastada, peate teatama sellest müüjale kirjalikult mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise päevast. Kui saite rikutud või mittetoimiva kauba, pöörduge kirjalikult müüja poole ja see vahetatakse.

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.