Meeste käekell Excellence

Meeste käekell Excellence on ainulaadne toode. Laitmatult täpse ja esteetilise välimusega kella on loonud parimad kellameistrid. Excellence rahuldab ka kõige nõudlikuma mehe ootusi ja lisab elu igale sekundile luksust ja stiili.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Meeste käekell Excellence we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  NÜÜDSEST ALATES ARVESTAGE AEGA TÄPSELT JA LUKSUSLIKULT.

  Meeste käekell Excellence on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, selle sihverplaadil võib eraldi jälgida tunde, minuteid, sekundeid ja kuupäeva. See on täiuslikkuseni lihvitud mudel.

  Rafineeritud, elegantne ja täpne

  Kell ei ole üksnes ajanäitaja. Juba ammu on sellest saanud ka eriline stiiliaktsent, maitse tunnistaja. Meeste käekell Excellence on hea maitse märk. Kaasaegne disain, väljendusrikkad jooned ja eriti kvaliteetsed materjalid näitavad selgelt, et Excellence  on luksusklassi kellade kunstiteos.

  Täiuslikud vormid, kuni pisiasjadeni läbimõeldud disain ja hoolikalt valitud materjalid – kaunistage oma rannet meditsiinilise terase, roosa kulla ja titaani värvi kellaga, mis mõõdab iga sekundit nii täpselt kui iganes võimalik.

  • Titaani tugevus. Kellaketi sisemine pool on kaetud titaaniga, mille tõttu näeb välja eriti esteetiline ja on vastupidavam.
  • Terase parimad omadused. Kella tähtsaimad osad – kett, korpus, kroon ja osa klaasivõrust on valmistatud kõrgekvaliteedilisest, meditsiinilisest, antiallergilisest roostevabast terasest.
  • Vastupidav sihverplaadi kaitse. Excellence sihverplaati kaitseb eriti kriimustus- ja mõranemiskindel klaas.
  • Innovatiivsed lahendused. Kella klaasivõru väline külg on kaetud musta värvi ABS plastiga, mis täiendab kella disaini kaasaegsete nootidega, aga must värv pakub veel enam soliidsust ja elegantsi.
  • Ainulaadne tehnoloogia. Kella sisemise skaala disain on osaliselt guilloché
  • Kulla sära. Kella klaasivõru ja väiksed elemendid säravad subtiilse punase kulla värvi: kruvid, tunnijaotused, sekundiosuti ning nupud.
  • Subtiilsed detailid. Käekella Excellence välimine klaasivõru on graveeritud ja kaetud titaaniga, et iga peen detail peegeldaks selgesti elegantsust ja luksust.
  • Maksimaalne mugavus. Meeste käekell Excellence on nii disainišedööver kui mugavus. Peamisel sihverplaadil olevad kolm kronograafi sihverplaati on ette nähtud sekundite minutite ja tundide mugavaks jälgimiseks, aga kõrvalolev kalendri aken näitab kuud ja kuupäeva.
  • Luminestseeriv viimistlus. Kella tunde ja minuteid näitavad osutid ning välise klaasivõru 12 tunni pügalad on kaetud luminestseeriva ainega ja on seetõttu pimedas hästi nähtavad.

  Käekell Excellence on maineka kaubamärgi Lanscotte toode, mis võlub kõikide parimate omadustega:: suurepärane esteetika, innovatiivsed tehnoloogiad, eesrindlikud ja vastupidavad viimistluselemendid, luksuslikud detailid ning kõrgeima kvaliteediga materjalid.

  Käekella Excellence  ainulaadsust ja autentsust kinnitavad sertifikaat ning rahvusvaheline garantii, mis tunnistavad selle kellamudeli tootmisel kasutatud materjalide kvaliteeti ning toote enda originaalset disaini.

  Excellence demonstreerib kaasaegse mehe head maitset ja võib olla tore kingitus. See käekell tarnitakse samasuguses luksuslikus karbis nagu toode ise, mis sobib kella turvaliseks hoidmiseks, kui seda ei kanta või kinkepakendiks.

  Kaunistage oma rannet ainulaadse disainiga, luksusliku, Lanscotte kaubamärgiga meeste käekellaga Excellence, millest saab kaheldamatult Teie visiitkaart, tunnus, mis meenutab kõigile Teie head maitset ja laitmatut stiilitunnet, aga kasutades ära kõik täiendavad elemendid, võimaldab mugavalt kontrollida aega nagu ei kunagi varem, .

   

  Tehnilised andmed

  Mõõtmed: 43,5 mm × 49 mm

  Veekindlus: 5 ATM

  Korpuse materjal: teras

  Toote hind on 288 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 24 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.