Madrats Elite Comfort

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Madrats Elite Comfort we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Uusima ja kõige efektiivsema tehnoloogia edusammud tagavad sügava ja kosutava une

  Magades veedame kolmandiku oma elust, seetõttu on väga tähtis hoolitseda pinna eest, millel me puhkame. Ebasobiv madrats võib põhjustada selja alaosa ja kaelavalusid, väsimust, vedelikupeetust, arteriaalse vererõhu tõusu, rahutust, mälu halvenemist.

  Lihtsalt uskumatu, kui palju patoloogiaid aitab vältida uni heal madratsil. Sellest teavad eriti palju Euroopa unekvaliteedi instituudi (ESCI)  – maineka institutsiooni eksperdid, kelle eesmärk on uute süsteemide ja materjalide uurimine ja arendamine unekvaliteedi parandamise eesmärgil.  Nende avastused tuginevad teadusuuringutele ja tõestatud tulemustele.

  Rakendades neid teadusuuringuid ja biomeditsiinis kohaldatavaid nanotehnoloogiaid, lõi ESCI madratsi ELITE COMFORT. See on madrats, mis muudab täielikult Teie une, kuna see on loodud Teie uneaja maksimaalseks ärakasutamiseks. Nüüd on võimalik magada hästi igal öösel.

  Hea uni on tervisele väga tähtis. Euroopa unekvaliteedi instituudi eksperdid teavad, kui tähtis on öösel hästi puhata, et päeval oleksite tulvil energiat ja elujõudu. Samuti on tähtis teada, milliseid lihaste ja luustikusüsteemi probleeme, haigusi ja vaevusi põhjustab mittepiisav puhkamine. Paremini kui see mainekas instituut ei suuda keegi luua madratsit, mis garanteerib Teile igal öösel kosutava une: selline on madrats ELITE COMFORT.

  Täiuslik uusima põlvkonna materjalide kombinatsioon koos biomehhaanilise disainiga on palju aastaid kestnud teadusuuringute tulemus, mis tagab Teile täieliku puhkuse, et võiksite saada maksimaalset kasu igast magatud minutist… ja et igal hommikul ärkaksite täiesti puhanult. See madrats võimaldab kasutada unetunde paremini ja ennetada võimalikke probleem, aitab kaasa Teie tervise ja elukvaliteedi parandamisele.

  Liikumisvabadus ja surve jaotumine

  See madrats on valmistatud uue põlvkonna materjalidest, mis vähendavad  mikroärkamiste arvu öösel. Uudne pealismadrats „Topper“, uskumatult sametpehme pealispinnaga, on valmistatud Viscoinstant materjalist, mis tänu Bioresilience süsteemile kergendab naturaalseid liigutusi une ajal ja tagab surve sobivaima jaotumise igale kehaosale. Ka juhul, kui samal madratsil magavad kaks inimest, kohaneb madrats nende füsioloogiliste omadustega, pakkudes igaühele neist maksimaalset mugavust.

  Optimaalne tugi ja ergonoomika

  Madrats ei pea olema ei väga pehme ega liiga kõva. Selle madratsi võrkstruktuurist sisu Crosslinked tagab optimaalse jäikuse ja parima asendi seljale, parandab puhkamise ajal vereringet ja aitab kiiremini uinuda. Kui traditsioonilised madratsid kaotavad kasutamise käigus selgroo toetamise võime, kohaneb ELITE COMFORT kehaga ja toetab selgroogu.

  Sobiv temperatuur ja kontroll niiskuse üle

  Kui kehatemperatuur muutub magamise ajal võimaldab selles madratsis kasutatav ainulaadne süsteem Nanofuelles (Nanolõõtsad) ja Tejido Técnico 3D (Tehniline kangas 3D)  kõrvaldada kiudude vahele kogunenud õhu ja hoiab sel viisil ideaalset temperatuuri. Uusim tehnoloogia Cool Section parandab ventileerimist ja niiskuse eraldumist, et Teil ei oleks ei külm ega kuum. Tänu sellele eesrindlikule tehnoloogiale ei ärka Te keset ööd – temperatuur on puhkamise ajal alati ideaalne.

  ELITE COMFORT on loodud Euroopa unekvaliteedi instituudi (ESCI) poolt. See eksklusiivne toode ühendab uusima põlvkonna materjalid ja disaini ning palju aastaid kestnud biomehhaaniliste uuringute tulemused, et pakkuda Teile igal ööl parimat, võimalikult rahulikku ja kosutavat und. Madratsile kohaldatakse rangeimat kvaliteedikontrolli, mida kinnitavad  sertifikaadid ja garantiid:

  • SERTIFIKAAT OEKO-TEX: tempel „Textiles de Confianza“ („Usaldusväärne tekstiil“) garanteerib, et tootmisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisi kangaid, mis vastavad nahakaitse standarditele.
  • SERTIFIKAAT HYG-CEN: Saksa sertifikaat, mis garanteerib, et kasutatakse mittetoksilisi materjale, mis sobivad kasutamiseks ka haiglates ja tervishoiuasutustes.
  • SERTIFIKAAT SANITIZED: see hügieeniline töötlemine annab värskuse, hea enesetunde ja kaitseb mikroobide eest.
  • TEHNOLOOGIA RFID: tänu sellele tehnoloogiale teostatakse iga madratsi valmistamisel tootmisprotsessi andmete kaugsalvestussüsteemi.
  • SÜSTEEM „FILLWELL WELLCARE“: garanteerib kiule kaitse seente ja bakterite eest, samuti kaitseb see süsteem halva lõhna tekkimise ja allergilise reaktsiooni eest.
  • STANDARTAS „EN 13045“: sellele madratsile kohaldatakse kõige rangeimaid turul kehtivaid standardeid, kuna see on seotud hügieenitoode tootmisega.
  • EMÜ vastab kõikidele Euroopa tervise ja hügieeni standarditele.

   

  Koos madratsiga ELITE COMFORT saate kaks viskoelastsest materjalist patja, mis pakuvad uskumatut kaalutustunnet, parandavad und ja vähendavad olulisel määral kaelavalusid. Need padjad hoolitsevad terve öö Teie kaela ja selja asendi eest.

  • Eriti kõrge madrats + kattemadrats „Topper“
  • Madratsi mõõtmed: 160 x 200 cm, kõrgus 28 cm
  • Võib aidata: lõdvestada lihaste pinget, võidelda stressi ja unetusega, vähendada liigesevalusid, parandada vereringet, kõrvaldada väsimust, vähendada mikroärkamiste tõenäosust.
  • Mittedeformeeruv, maksimaalselt kohanev
  • Ideaalne temperatuur, maksimaalne ventilatsioon ja hügieen
  • 7 aastane garantii
  • Toodetud Hispaanias.
  • KINGITUS: 2 Viskoelastset patja.

  Toote hind on 948 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 79 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.