Madrats Eazzzy topper 160 x 200

Eazzzy Topper on kerge, vastupidav ja õhku läbilaskev kattemadrats, mis võib muuta Teie vana madratsi uueks! Aga kui Teie madrats on uus, saab see veel mugavamaks, ja teenib Teid palju kauem… Tarvis on vaid laotada Eazzzy Topper oma vanale madratsile ja hetkega omandate parema magamisaseme, mis pakub Teile suurepärast tuge, mugavust ja sobivat temperatuuri. Need kattemadratsi omadused pakuvad Teile suurepärast unekvaliteeti! Saksa tehnoloogia alusel valmistatud kattemadrats hoolitseb tähtsaima asja - Teie kvaliteetse une eest!

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Madrats Eazzzy topper 160 x 200 we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Eazzzy Topper muudab Teie vana madratsi parimaks magamiskohaks!

  Kas teate, et kolmandik Teie elust möödub magades? Kas olete mõelnud selle üle, et nii kaua võidakse magada ebamugaval madratsil? Õnneks on nüüd suurepärase une jaoks lahendus – tarvis on vaid omada Eazzzy Toperit

  Eazzzy Topper on kerge, vastupidav ja õhku läbilaskev kattemadrats, mis võib muuta Teie vana madratsi uueks! Aga kui Teie madrats on uus, saab see veel mugavamaks, ja teenib Teid palju kauem… Tarvis on vaid laotada Eazzzy Topper oma vanale madratsile ja hetkega omandate parema magamisaseme, mis pakub Teile suurepärast tuge, mugavust ja sobivat temperatuuri. Need kattemadratsi omadused pakuvad Teile suurepärast unekvaliteeti! Saksa tehnoloogia alusel valmistatud kattemadrats hoolitseb tähtsaima asja – Teie kvaliteetse une eest!

  Eazzzy Topper kvaliteedi saladus peitub saksa tehnoloogias. Tänu unikaalsele tehnoloogiale lahendab Eazzzy Topper kaks peamist une probleemi – soojuse ja valu, mida põhjustab surve liigestele. Eazzzy Topper pealmine kiht ühendab modernse vahu ja geeli. See tehnoloogia juhib eemale liigse kehasoojuse ja tagab une jaoks sobivaima temperatuuri. Kattemadratsi aluskiht on valmistatud kõvast vahtplastist, mis kindlustab toe lülisambale, kuid samas vähendab tugevasti survet liigestele. Samuti ei kanna see kattemadrats edasi liigutusi, mis võimaldab paaridel koos magada ja teineteist mitte segada! Õhku läbilaskev kattemadratsi pealiskangas juhib suurepäraselt soojust, seetõttu võite magada rahulikult ja kaua! Lisaks on pealisriie varustatud tõmblukuga, mis võimaldab selle pesemiseks kergesti maha võtta.

  See kattemadrats kindlustab Teile suurepärase une tõesti madala hinna eest! Tunnete end justkui pilvedel magades!

   

  • Kattemadrats ei võta palju ruumi, seetõttu võite seda kasutada mistahes kohas;
  • Kattemadrats aitab vältida selja, jäseme-ja peavalu ning unehäireid;
  • Koostis: polüester 100 %, polüuretaan 100 %
  • Kattemadrats on valmistatud sertifitseeritud materjalidest;
  • Kõrgekvaliteediline, kahekordne kergesti eemaldatav pealiskangas temperatuuri reguleerimise ribaga parandab õhuringlust;
  • Pealiskangas on mustuse- ja veekindel ning ei põhjusta allergiat;
  • Kohaneb suurepäraselt kehavormidega, sellese ei teki lohud, seetõttu sobib ka rahutult magavatele;
  • Kattemadrats on testitud ja sertifitseeritud ning kontrollitud 100 kahjuliku materjali osas;
  • Pealiskangast võib pesta 60 kraadisel temperatuuril ning kuivatada pesukuivatis.
  • Sobib kuni 110 kg kehakaaluga inimestele.

   

  Toote hind on 228 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 19 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.