Köögikombain Ingenio

Funktsionaalne köögikombain Ingenio hakib, vahustab, sõtkub tainast ja pressib mahla. See valmistab ebatavalise maitsega kuumi ja külmi roogi. See on teie köögi uus täht.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Köögikombain Ingenio we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Valmistage toitu tervislikumalt, kiiremini ja maitsvamalt. Kuidas see on võimalik? Kõik mida vajate on asendamatu, universaalne ja ebatavaliselt funktsionaalne köögikombain Ingenio. See hakib ja vahustab, sõtkub tainast ja pressib mahla… Seade valmistab ebatavalise maitsega kuumi ja külmi roogi. See on teie köögi uus täht.

  Köögikombain on asendamatu abiline, mis teeb palju erinevaid töid, seetõttu ei ole teil tarvis köögis aega viita, et üllatada oma peret või hoolitseda täisväärtusliku toidu eest. Maitsvad ja tervislikud road, toitvad maiustused lastele, kõik tähtsaimad ained säilitanud suupisted.  Ingenio – see on lihtne moodus nautida tervislikku, ainulaadset ja tasakaalustatud toitumist.

  Maitsev ja toitev mitmekesisus

  Köögikombain Ingenio töötab nagu professionaalne viilutaja, mahlapress, vahustaja, tainasõtkuja, mikser. Sellega valmistatud toit säilitab suurepärase maitse ja toitained, võite nautida täisväärtuslikku ja mitmekülgset toitu kiiremini ja lihtsamalt.

  Ingenio abil valmistate toitu vaeva nägemata:

  • õrna tekstuuriga kreeme;
  • homogeenseid püreesid kõige pisematele pereliikmetele;
  • mahlaka maitsega kastmeid;
  • hautisi kogu perele;
  • aromaatseid kuumi ja külmi püreesuppe;
  • naturaalset mahla ja hõrgutavaid smuute;
  • naturaalseid pasteete ja võideid…

  Ingenio funktsionaalsus on ületamatu

  Ingenio on mitte ainult asendamatu abiline roogade valmistamisel vaid ka ületamatu funktsionaalsusega. Valige soovitud programm ja varsti aurab laual mistahes roog ilma mingit vaeva nägemata!

  Programm SOUP. Sobib suurepäraselt traditsiooniliste kuumade suppide valmistamiseks.
  Programmi kestus: 28 minutit.

  Programm CREAM. Programm on nähtud ette kreemise tekstuuriga kuumade püreesuppide valmistamiseks.
  Programmi kestus: 25 minutit.

  Programm COOK. See on reguleeritav programm, mis sobib keetmiseks, hautamiseks või toidu soojendamiseks (võib valida soovitud temperatuuri 25º C kuni 100º C).
  Programmi kestus: Programmi kestus on reguleeritav 1 minutist kuni 30 minutini.

  Programm BLEND. Ette nähtud külmade toiduainete peenestamiseks. Sobib suurepäraselt tummiste kokteilide, külmsuppide, võiete jms valmistamiseks.

  Programm TURBO. See on käsitsi juhitav toidu peenestamise programm, millega toiduained peenestatakse maksimaalse jõuga.

  Rohkem kui köögikombain.

  Funktsionaalne köögikombain Ingenio üllatab võimaluste ja lisade hulgaga. Selle seadme komplektis leiate koguni 8 asendamatut lisa, mille abil ka keerulised toiduvalmistamise etapid muutuvad lihtsateks.

  MAHLAPRESS. Eriti võimas mahlapress võimaldab iga päev nautida naturaalset vitamiinirikast mahla. Nüüd võite hoolitseda vaeva nägemata, et teie pere alustaks iga päeva tervislikult ja virgelt.

  PEENESTAJA. Peenestaja, mis ei tunne ületamatuid väljakutseid. Peenestab ja hakib igat liiki liha, šokolaadi, köögivilju, juustu, küüslauku, sibulat… Nüüd on roogade valmistamine ja maitsestamine veel lihtsam.

  VAHUSTAJA. Nüüdsest vaid täiuslikult vahustatud munavaht, vahukoor ja kreemid. Maitske professionaalselt valmistatud desserte – see vahustaja garanteerib parimad tulemused.

  TAINASEGAJA. Nüüdsest võite valmistada kodus kõike – pärmi-, või- või liivatainas, leib, pitsa või saiakesed, soolased ja magusad küpsetised. Ei mingeid säilitusaineid või liigset soola, suhkrut, rasva. Aeg on valmistada tainast tervislikumalt!

  3 VIILUTAMISKETAST. Koguni kolm viilutamiskestast tagavad täpselt sellised tükid nagu soovite: viilud, erineva paksusega ribad, tükikesed. Valige vajalik ketas ja kõik saab lõigatud vaid mõne sekundiga.

  PANNILABIDAS. Tõstke, pöörake, segage. Kõike seda võite teha selle mugava pannilabida abil.
  KINGITUS! Retseptiraamat, kust leiate 100 maitsvat ja tervislikku rooga!

  Tehnilised andmed:

  • Maksimaalne võimsus: 1 600 W
  • Nõu maht: 1,6 liitrit
  • Tarvikud: 8 lisa erinevate funktsioonide jaoks.

  Garantiid
  Kõikidele kaupadele kohaldatakse tagastamise garantiid. Kui te ei ole mingil põhjusel kaubaga rahul, võite meid informeerides selle tagastada 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise päevast.

  Toote hind on 240 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 20 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.