Klassikaline prantsuse stiilis kastrul

Kvaliteetsed kööginõud on maitsva ja tervisliku toidu garantii. Nautige toiduvalmistamist, üllatage pereliikmeid ja külalisi isuäratavate lõhnadega, serveerige roogi otse klassikalises prantsuse stiilis kastrulis.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE +372 66 60200 RU +372 62 25909

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Klassikaline prantsuse stiilis kastrul we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  NAUTIGE UNUSTAMATUID MAITSEID IGA PÄEV!

  Nüüd on teil suurepärane võimalus hoolitseda selle eest, et teie köögis ei oleks millestki puudust, aga toit üllataks iga kord täiusliku valmistamisviisiga. Keetke või hautage aeglaselt – nii nagu seda tehakse kõrgklassi restoranis.

  Stiilne ja praktiline kasutada

  Prantsuse kööki seostakse juba ammustest aegadest eksklusiivsete maitsete ja aroomidega, kõrge toidukultuuri ja eksklusiivse roogade kvaliteediga. See klassikalises stiilis prantsuse kastrul võimaldab igaühel tunda, et toiduvalmistamine ei ole ainuüksi vajadus vaid kõrgekvaliteedilisi köögiriistu omades võib see olla ka kunst. Samasugune, kui prantsuse köögis.

  Erinevate toiduainete küllus lööb kaupluses lausa pahviks, aga retseptiraamatut sirvides ei tea millest alustada – kuidas maitsta kõiki roogi, kogeda erinevaid maitseid ja proovida ära erinevaid valmistamisviise. Nüüdsest on see kõik lihtsam kui kunagi varem – see stiilse disainiga, kaanega alumiiniumkastrul sobib ka kõige keerulisemate roogade valmistamiseks. Selles keedate ilma vaevata supi või garniiri, aga tähtsaim – teil on eksklusiivne võimalus kogeda aeglaselt hautatud toidu maitseid. Stiilne kastrul on asendamatu, kui soovite nautida aeglaselt hautatud kanaliha või kala. Nüüd võite nautida restoranikoka väärilisi roogi iga päev ja otse kodus.

  Luksuslik sügavpunane värv, stiilne kaas ning käepidemed ja klassikaline kuju on kõik mida vajate, et muuta lauasolijad sõnatuks. rääkimata aroomidest, mis kastrulikaane tõstmisel levivad. Selle kastruli komplektis leiate ka kuumuskindlad silikoonist käepidemehoidjad, seetõttu võite kastrulit mugavalt tõsta kasvõi otse praeahjust. Ja see pole veel kõik – tänu eriti kõrgele kvaliteedile ja laitmatule disainile sobib see kastrul kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel ja teil ei ole mingit eksimise riski, kui soovite selle kastruli kellelegi kinkida. Kui köögis on selline abiline, muutuvad kõik road tõelisteks šedöövriteks.

  Luksuslik punane

  Punane värv ei ole valitud juhuslikult. Selle küllastatud värvitoonid on üks luksuslikumaid valikuid ja loomulik sellise kvaliteediga toidu valmistamise nõule. Punast värvi seostati alati kõrgseltskonnaga, eksklusiivse stiilitundega, luksuse ja elegantsusega – prantsuse stiilis kaanega alumiiniumkastrul peegeldab kõike seda Teie köögis. Kas teate, et punane värv stimuleerib isu ja kirge? Särav värvitoon laual äratab kohe kõigi lauasistujate isu, aga köögis – valmistamiskirge! Kasutage eksklusiivset võimalust roogade maitsekaks valmistamiseks ning elegantseks nautimiseks, nii, nagu seda tehakse igas elegantsust ja luksust õhkavas prantsuse köögis.

  Kauba omadused

  Suurus: 20 cm x 9,5 cm x 20 cm

  Kaal: 1,2 kg

  Mahutavus: 3,47 l

  Värv: punane

  Materjalid: alumiinium ja roostevaba teras (käepidemed)

  Komplekt koosneb: Prantsuse stiilis kaanega kastrul; silikoonist käepidemete hoidjad

  Kasutamine: võib kasutada kõikidel pliiditüüpidel (elekter, gaas, induktsioon); võib kasutada praeahjus

  Hooldamine: võib pesta nõudepesumasinas (mitte kasutada kriimustavat metallkäsna)

  Toote hind on 37,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.

  +
  Küpsiste seaded
  Kohustuslikud küpsised
  Kohustuslikud küpsised muudavad veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, näiteks lehel navigeerimist ja juurdepääsu veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei saa ilma nende küpsiseta korralikult töötada.
  Funktsionaalsed küpsised
  Funktsionaalsed küpsised võimaldavad veebisaidil meelde jätta teavet, mis muudab veebisaidi käitumist või välimust näiteks teie eelistatud keele järgi või piirkonna järgi, kus te viibite. Funktsionaalseid küpsiseid praegu ei kasutata.
  Statistilised küpsised
  Statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel anonüümselt teavet kogudes ja esitades mõista, kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad. Statistilisi küpsiseid praegu ei kasutata.
  Turundusküpsised
  Turundusküpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitidel. Eesmärk on näidata reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja köitvad ning seeläbi avaldajate ja kolmandate osapoolte reklaamijate jaoks väärtuslikumad. Turundusküpsiseid praegu ei kasutata.