Kaitsekate Sofa Saver

29.90€
Uuendate oma mööbli ühe hetkega, kui laotate selle kahepoolse kaitsekatte Sofa Saver! Sellega lisate oma kodu interjöörile mitte ainult uusi värve vaid kaitsete mööblit vee, jookide, ebameeldiva lõhna, lemmikloomade karvade, muu mustuse ja plekkide eest, mis võivad mööblieseme rikkuda.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE +372 62 26204 RU +372 62 25908

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Kaitsekate Sofa Saver we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Uuendate oma mööbli ühe hetkega, kui laotate selle kahepoolse kaitsekatte SOFA SAVER! See kate on kahepoolne – kreemset ja pruuni värvi. Kui üks värv on ära tüüdanud, keerake ülespoole katte teine pool ja tundke rõõmu uuest välimusest.

  Kaitsekate on valmistatud spetsiaalsest, vedelikele läbimatust kangast. Laotage diivanile SOFA SAVER ja võite olla rahulik, et see on kaitstud vee, jookide, ebameeldiva lõhna, lemmikloomade karvade, muu mustuse ja plekkide eest, mis võivad diivani rikkuda. Kaitsekate ulatub ka käetugedele, millega tagatakse täiendav kaitse.

  SOFA SAVER on varustatud pikendatud seljaosaga, mis hoiab katet kohal, samuti saate reguleeritavad, tugevad kinnitusribad, mille abil kate püsib kindlalt kohal.

   

  Ärge rikkuge oma mööblit, püüdes seda puhastada tugevatoimeliste keemiliste vahenditega Ärge kulutage aega tolmuimejaga vaeva nähes. Ostke endale suurepärane kaitsekate, mis kaitseb teie mööblit ja lisaks uuendab kodu interjööri.

   

  Mõõtmed:

  • Ühekohalisele tugitoolile ettenähtud kate: Pikkus – 58 cm (laotades välja käetugede osa 166 cm), laius – 177 cm
  • Kahekohalisele diivanile ettenähtud kate: Pikkus – 116 cm (laotades välja käetugede osa 224 cm), laius – 177 cm
  • Kolmekohalisele diivanile ettenähtud kate: Pikkus – 172 cm (laotades välja käetugede osa 280 cm), laius – 177 cm

   

  Toote hind on 29,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.

  +
  Küpsiste seaded
  Kohustuslikud küpsised
  Kohustuslikud küpsised muudavad veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, näiteks lehel navigeerimist ja juurdepääsu veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei saa ilma nende küpsiseta korralikult töötada.
  Funktsionaalsed küpsised
  Funktsionaalsed küpsised võimaldavad veebisaidil meelde jätta teavet, mis muudab veebisaidi käitumist või välimust näiteks teie eelistatud keele järgi või piirkonna järgi, kus te viibite. Funktsionaalseid küpsiseid praegu ei kasutata.
  Statistilised küpsised
  Statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel anonüümselt teavet kogudes ja esitades mõista, kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad. Statistilisi küpsiseid praegu ei kasutata.
  Turundusküpsised
  Turundusküpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitidel. Eesmärk on näidata reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja köitvad ning seeläbi avaldajate ja kolmandate osapoolte reklaamijate jaoks väärtuslikumad. Turundusküpsiseid praegu ei kasutata.