Jalatalla masseerija Leg Action

Jalatalla masseerija „Leg Action“ on parim  jalataldade lõdvestamise ja jalalihaste tugevdamise viis. Tegelege soovitud tegevusega, puhake ja hoolitsege samal ajal parema enesetunde eest.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE +372 66 60200 RU +372 62 25909

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Jalatalla masseerija Leg Action we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  Leg Action aitab saada lahti väsimusest ja jalavalust, tunda end värskemalt, taastada energia. Sellest kompaktsest seadmest saab Teie parim sõber. Valige Teile meeldiv kiirus ning režiim ja nautige suurepärast tulemust!

  Mugav, tõhus ja meeldiv

  Lõdvestus peale pikka päeva, seismist või intensiivset liikumist on lihtsalt hädavajalik. Leg Action abil unustate jalavalu, väsimuse, unetuse alatasa tuikavate lihaste tõttu. Jalataldade masseerija lõdvestab lihaseid, seetõttu väheneb peagi pinge ja valutunne, kogu keha tunneb hetkega end paremini, taastub energia ja hea enesetunne.

  Leg Action on loodud nii, et seda oleks mugav kasutada mistahes kohas Teie kodus: puhates diivanil või istudes mugavalt tugitoolis. Masseerija juhtimine on mugav ja lihtne, seetõttu on Teil tarvis vaid lõdvestuda, asetada jalatallad massaažipatjadele ja lülitada Leg Action kaugjuhtimispuldi abil sisse. Selle uskumatu tulemuse üle võite tunda rõõmu mitte ainult Teie vaid ka kogu pere. Jalatalla masseerijat Leg Action võivad kasutada kõik pereliikmed, seetõttu saab väikesest investeeringust kogu pere parema enesetunde allikas.

  Leg Action toime põhineb kahel efektiivsel massaažitehnikal: vibratsioonil ja idamaisel Shiatsu massaažil.

  • Vibratsiooni tekitavad masseerija sees olevad padjad, mis hakkavad silmapilgu vältel saatma impulsse ja masseerima sel viisil jalgu. Kiiresti liikuvad padjad tekitavad tuhandeid  jalataldu mõjutavad võnkeid, mis omakorda kanduvad säärtele, puusadele, tuharatele ja nimmekohale, seetõttu lõdvestatakse pea kogu keha. Alatasa korduvad võnked põhjustavad jalalihaste vahelduvaid kokkutõmbeid ja lõdvestumisi.
  • Shiatsu massaažitehnika – see on Idamaadest pärinev massaaž, mille ajal keha mõjutatakse kergete vajutustega. Shiatsu eesmärk on toetada keha ja sisemise energia harmooniat, lõdvestada lihaseid, vähendada pinget ja stressi. See tehnika on õrnad vajutused, mis stimuleerivad vereringet ja keha.

  Leg Action on eriti tõhus ja mugavalt kasutatav masseerija, mille kasu tunnete juba esimesel korral. Seadet võite  kasutada mistahes kohas, kus tunnete end mugavalt. Kasutamise ajal võite tegelda mistahes muu meeldiva tegevusega – lugeda raamatut, kududa, vaadata filmi… Leg Action masseerib jalataldu ja jalgu, aga massaaži positiivset mõju tunneb kogu keha. Selleks ei vajata täiendavat füüsilist ettevalmistust. Masseerijat võib turvaliselt kasutada kogu pere. Seadet juhitakse kaugjuhtimispuldiga, seetõttu ei pea te programmi vahetamiseks või masseerimise intensiivsuse muutmiseks kummardama. Koos Leg Action jalatalla masseerijaga saate võimlemise juhised, et Teie igapäevane elu oleks aktiivne ja tervislik!

   

  Tehnilised omadused

  Mõõtmed: 39 cm x 36 cm x 12 cm

  Võimsus: 30 W

  Kaal: 4,2 kg

  Programmid: 4 automaatset ja 2 käsitsijuhitavat

  Kiiruse valikud: 15 taset

  Massaaži tüübid: Vibro ja Shiatsu

  Garantii: 2 aastat

  Toote hind on 192 eurot. Teil on võimalike toodet osta ka kaheteiskümne osamaksena, mis on intressivabad ja ilma lisatasuta. Osamakse suurus on 16 eurot kuus ja esimene osamakse tasutakse kullerile.

  Kättetoimetamine: tasuta

  Kättetoimetamise viisid:

  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid:

  • Makstes 12 osamaksena. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadud maksegraafiku alusel.
  • Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.