Intensiivse toimega akupunktuuri matt

Akupunktuuri mati abil võite hoolitseda parema enesetunde eest, tunda harmooniat, saada lahti unetusest ja teistest vaevustest. Aga tähtsaim on võimalus täielikult lõdvestuda ja unustada päevatööd ilma midagi investeerimata.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE 622 5909 RU 622 6209

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Intensiivse toimega akupunktuuri matt we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  NAUTIGE PUNKTIMASSAAŽI MÕNUSID OMA KODUS

  Nüüd võite nautida ühe vanima massaaži mõnusid iga päev ja tunda rõõmu tulenevast kasust. Kasutage a matti iga päeva ja tundke rõõmu virgest enesetundest ja suurenenud energiast.

  Akupunktuuri tähtsus ja toime

  Akupunktuuri tunti hiina traditsioonilises meditsiinis juba aastatuhandeid. Selle protseduuri eesmärk on stimuleerida organismi eluliselt tähtsaid punkte, mis aitab taastada keha ning vaimu jõuvarud, tugevdada ja ravida organismi mitmesugustest vaevustest. Hiina meditsiini filosoofia on veendunud, et keha haigestub siis, kui on häiritud energiatasakaal, kui energia ei saa kehas vabalt ringelda, seetõttu peetakse ühteviisi tähtsaks nii füüsilist kui emotsionaalset tervist. Traditsioonilises hiina meditsiinis pööratakse palju tähelepanu lõdvestumisele, mõtete harmoniseerimisele, stressile, negatiivsete emotsioonide vähendamisele. Akupunktuuri matt teie kodus on osa traditsioonilisest hiina meditsiinist, mis on aidanud inimestel tunda end paremini juba tuhandeid aastaid..

  Akupunktuur on võimas ravimeetod, mis sobib kõikidele vanusegruppidele (alates lastest kuni senjoorideni). See stimuleerib keha olulisi punkte, mille tõttu paraneb energiavool, vereringe, väheneb lihaste pingus ja valud, organism tunneb end tervemana nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, paraneb inimese üldine enesetunne – lõdvestutakse ja rahunetakse. Sel põhjusel sobib akupunktuur suurepäraselt eneseraviks, millel puudub kõrvaltoime, see on ideaalne ennetusvahend. Akupunktuuri matt võib anda rahulikuma une, virgema hommiku, tervema keha ja parema meeleolu.

  Akupunktuuri hinnatakse juba tuhandeid aastaid, seetõttu ei kahelda selle ravimeetodi kasus. Akupunktuuri praktiseerimisel täheldatakse organismi funktsioonide silmnähtavat paranemist: aktiveeritakse kogu organismi ressursside tegevust, tugevdatakse immuniteeti, leevendatakse valu ja kõrvaldatakse selle allikad (eriti pea, kaela, selja, õla piirkonnas, mis põhjustatud siseorganitest ja kroonilistest haigustest), kõrvaldab pinged ja stressi, aitab lõdvestuda, stimuleerib õnnehormooni (endofriini) tootmist, normaliseerib vererõhu, aktiveerib lümfi ja vereringet).

  Kasutamine on lihtne, aga kasu hindamatu

  See sobib suurepäraselt põrandale, diivanile, toolile, sellele võib toetuda või istuda. Matt ei tekita mingit kõrvaltoimet, ei ärrita tervet nahka, kokkupuutel nahaga tunnete kohe, kuidas selle okkad stimuleerivad närvilõpmeid, aktiveerivad energiapunkte, ergutavad vere ja lümfiringet. Üsna varsti teie keha lõtvub, hakkate rahulikumalt hingama, alaneb pinge ja kehas levib soojustunne.

  Akupunktuuri mati hooldamine on lihtne. Seda ei ole tarvis küürida või muul viisil puhastada. Äravõetavat puuvillast ümbrist võib pesta, seetõttu ei tekita hooldamine erilist vaeva. Matt ei võta palju ruumi. Ei pea üldse pead vaevama panipaiga, riiuli või kapi pärast. Seda võib hoida otse diivanil, toolil või põrandal – kohas, kus seda tavaliselt ka kasutate.

  Akupunktuuri mati omadused

  • Mõõtmed: 42 cm x 72 cm.
  • Kate: puuvill (äravõetav, käsitsi pestav=.
  • Pind: akupunktuuri nõelad (ohutud, ei kahjusta tervet nahka)

  Toime: lõdvestab, parandab organismi seisundit, vereringet, aitab leevendada vaevusi.

  Toote hind on 29,90 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.