Elektriline aurukeetja

Elektrilises aurukastrulis valmistate oma lemmikroad ilma tilkagi õli või muud rasvainet kasutamata. Elektrilise aurukastruliga võite tunda kõiki toiduvalmistamise eeliseid - nautida tervislikku ja kasulikku toitu, unustada kauakestva seismise kastrulite juures ja lõpuks kraanikausi juures.

Kui soovite osta selle kauba, helistage
EE +372 66 60200 RU +372 62 25909

Kui soovite osta selle kauba või saada rohkem informatsiooni, jätke oma kontaktid ja me võtame Teiega ühendust:

Palun täitke kõik nõutavad vormiväljad!

Thanks,

Your request for Elektriline aurukeetja we got.
We will contact you shortly.

  *Mõistan ja olen nõus privaatsuspoliitika ja ostueeskirjadega.

  HELLITAGE END IGA PÄEV TERVISLIKU JA VITAMIINIRIKKA TOIDUGA!

  Tervislik toitumine on hea enesetunde lahutamatu osa. Saage teada, mida tähendab iga päev nautida vitamiinid ja toitained säilitanud tervislikku toitu! Laske endal hoolitseda organismi eest, varustada seda kõige kasulikuga.

  Kiire, tervislik ja maitsev

  Kui tahame omada head enesetunnet, peame vastutustundlikult valima toiduaineid ja hoolitsema nende valmistamisviisi eest. Rasvadega küllastunud, oma maitseomadused, vitamiinid ning muud vajalikud ained kaotanud toit ei anna organismile mingit kasu – lausa vastupidi – pikka aega tarvitatav selline toit võib olla isegi väga kahjulik. Juba ammu teati, et kõige tervislikum toiduainete termilise töötlemise viis on töötlemine auruga. Auruga valmistatud toit peaaegu ei muutu, seetõttu on meil unikaalne võimalus nautida maitsvat, krõmpsuvat ning vitamiinide ja kasulike ainete rikast toitu. Isuäratav värv, naturaalne, rasvadega segunemata köögiviljade lõhn, riis on kohev ja teraline…  Aga kõige tähtsam – kõik on tervislik ja kasulik! Elektrilise aurukastruliga võite valmistada kõiki lemmikroogi, kuid hoopis tervislikumal ja organismile kasulikumal viisil!  Tervislik toitumine ei ole kunagi varem olnud nii lihtsalt saavutatav eesmärk.

  Kuid need ei ole veel kõik selle valmistamisviisi eelised. Lisaks sellele, et toit säilitab organismile kasulikud omadused, võtab valmistamine hoopis vähem aega ja valmistamisprotsess on lihtsam. Pange soovitud köögiviljad ja garniir kastrulisse, lisage veidi vett ja juba poole tunni pärast võite nautida laual auravat rooga. Kuna midagi rohkem ei ole tarvis teha. võite lasta toidul aurukastrulis valmida, aga ise katta sel ajal laua, valmistada joogid või lihtsalt hetke hinge tõmmata. Tervislikud kodused road rõõmustavad üsna varsti kogu peret.

  Peensusteni läbi mõeldud

  Elektrilises aurukastrulis valmistate oma lemmikroad ilma tilkagi õli või muud rasvainet kasutamata. Kastrul vajab valmistamise ajal ainult auru, seetõttu on tarvis valada vaid veidi vett. Mugavuse eesmärgil on komplektis vee doseerimise nõu Samuti on komplektis labidake, mille abil võite köögivilju või muid toiduaineid kastrulis jaotada, sisse panna või välja võtta. Elektrilises aurukastrulis on kaks sektsiooni, seetõttu võite toiduaineid töödelda eraldi, aga valmistamist jälgida mugavalt läbi läbipaistva kaane.

  Aurukastruli sisepind on kaetud teflooniga, seetõttu ei kõrbe ega kleepu külge köögiviljad, riis või muud toiduained, samuti määrduvad palju vähem kastruli servad kui neid välja võtate. Sisepinna hooldamine ja puhastamine on väga lihtne.

  Elektrilise aurukastruliga võite tunda kõiki toiduvalmistamise eeliseid – nautida tervislikku ja kasulikku toitu, unustada kauakestva seismise kastrulite juures ja lõpuks kraanikausi juures. Valmistage vitamiinid säilitanud roogi, nautige kiiret ja lihtsat toiduvalmistamist, tundke rõõmu aurukastruli lihtsast hooldamisest.

   

  Elektrilise aurukastruli omadused

  Maht: 1,5 l

  Pinnakate: tefloon

  Valmistamine: aur (ei vajata rasvaineid, vaja on valada vaid vett)

  Energiaallikas: elekter

  Toote hind on 42,50 eurot.

  Kättetoimetamine: 6,95 EUR

  Kättetoimetamise viisid:

  • Toote kättesaamise hetkel postkontoris (5-10 tööpäeva jooksul).
  • Kulleriga (5-10 tööpäeva jooksul)

  Maksmisviisid: Tasumine toidub sularahas või pangakaardiga.