SAGELI KORDUVAD KÜSIMUSED

Kõikide Teid huvitavate küsimustega võite pöörduda meie poole telefonil +3726660200 (EE)/ +3726225909 (RU) või epostitsi info@homeclub.ee

Kuid enne seada soovitame lugeda läbi sageli korduvate küsimuste lõigu ja võib-olla leiate vastuse oma küsimusele siit:

 • Mida teha, kui te ei saanud oma saadetist näidatud aja jooksul?

Tähtis: Kui Te ei saanud saadetist kätte näidatud ajavahemiku jooksul ja valitud kättetoimetamise viisil, palume pöörduda meie poole telefonil: +3726660200 (EE)/ +3726225909 (RU) või epostitsi info@homeclub.ee

 • Kuidas võib maksta kaupade eest?

  – Osamaksetena, 12 osamakset. Esimene osamakse makstakse kauba kättetoimetamise ajal. Ülejäänud osamaksed makstakse iga kuu koos kaubaga saadetud maksegraafiku alusel.
  – Makstes kogu summa kauba kättetoimetamise ajal.
 • Kas kaupu saadetakse välismaale?

  – Vabandame, kuid praegusel ajal saadetakse kaupu vaid Eesti Vabariigi territooriumile.
 • Milline on kaupade kättetoimetamise maks?

– Iga kauba kättetoimetamise hind näidatakse ära tellimise ajal. Sõltuvalt kaubast võib kättetoimetamine olla tasuta või 6.95 eurot.

 • Millised on kaupade kättetoimetamise tähtajad?

  – Kaubad toimetatakse kätte 3-7 tööpäevaga.
  – Saabunud saadetisest informeerib teid Eesti post. Tellitud kaubale palume tulla postkontorisse järele 14 kalendripäeva jooksul.
  – Kuller toimetab Teie tellitud kauba näidatud aadressil 1-3 tööpäeva jooksul.
 • Mida teha, kui saite ebakvaliteetse kauba?

www.homeclub.ee garanteerib kaupade kvaliteedi, kui kaup oli rikutud vedamise ajal, pöörduge viivitamatult meie poole telefonil +3726660200 (EE)/ +3726225909 (RU) või epostitsi info@homeclub.ee. Lepime kokku Teile sobiva kauba vahetamise viisi asjus ja vahetame ebakvaliteetse kauba kvaliteetse vastu või tagastame raha.

 • Mida teha, kui tellitud kaup mulle ei meeldi?

Kui tellitud kaup Teile ei meeldi on Teil õigus see tagastada. Teil on tarvis teatada meile kauba tagastamise kavatsusest 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise päevast, telefonil +3726660200 (EE)/ +3726225909 (RU) või epostitsi info@homeclub.ee Raha tagastatakse kauba eest 14 päeva jooksul alates päevast, kui oleme kauba kätte saanud.

Tagasi võetakse vaid kvaliteetsed, vigastamata ja kaubanduslikku välimust mittekaotanud kaubad. Kui leiame, et tagastatud kaup on vigastatud, kohustub klient tasuma kõik sellega seotud kahjud, aga raha kliendile ei tagastata.

 • Kas Home Club kaupadele kohaldatakse kvaliteedigarantiid?

Kõikidele kaupadele kohaldatakse 24 kuulist garantiid. Vajaduse korral palume pöörduda meie klientide teenindamise osakonna poole telefonil +3726660200 (EE)/ +3726225909 (RU) või epostitsi info@homeclub.ee

+
Küpsiste seaded
Kohustuslikud küpsised
Kohustuslikud küpsised muudavad veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, näiteks lehel navigeerimist ja juurdepääsu veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei saa ilma nende küpsiseta korralikult töötada.
Funktsionaalsed küpsised
Funktsionaalsed küpsised võimaldavad veebisaidil meelde jätta teavet, mis muudab veebisaidi käitumist või välimust näiteks teie eelistatud keele järgi või piirkonna järgi, kus te viibite. Funktsionaalseid küpsiseid praegu ei kasutata.
Statistilised küpsised
Statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel anonüümselt teavet kogudes ja esitades mõista, kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad. Statistilisi küpsiseid praegu ei kasutata.
Turundusküpsised
Turundusküpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitidel. Eesmärk on näidata reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja köitvad ning seeläbi avaldajate ja kolmandate osapoolte reklaamijate jaoks väärtuslikumad. Turundusküpsiseid praegu ei kasutata.